Postovani, imam jak, gust sekret, koji se pretvara u skramu a jako je neprijatnog mirisa. Parner mi je rekao da ga u toku odnosa jako pece. Koristila sam vaginalete 5 dana, regulisalo se to, ali pre nekoliko dana, opet se javio svrab unutar vagine. Odnose nemam, jer se plasim da ce se to pojacati. Imam orvagil vaginalete. Da li smem da ih koristim ili polyginax, dok ne odem kod ginekologa? Koje su bolje? Unapred hvala na odgovoru s postovanjem

    Odgovoreno: 07. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leceti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.
      i posetite nasa sajt:
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras