Postovani, moj "problem" je sledeci, imam neredovne cikluse 28-40 dana. Na more idem 8. 8. , i trebalo bi da imam u tom periodu. Medjutim suprug i ja radimo na bebi vec neko vreme, pa me interesuje da li tablete za odlaganje mogu da uticu na plodnost, tacnije da li ako ih popijem imam mogucnost da zatrudnim u tom periodu? Trenutno imam ciklus pa me isto interesuje kada bih morala da ih popijem? Unapred zahvalna, tijana

    Odgovoreno: 07. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Cim imate ne redovan ciklus (28-40 dana) znaci da imate hormonski poremecaj, tako da pilule za odlaganje nece vam pomoci da zatrudnite.