Postovani, svoju prvu menstruaciju sam dobila pre 6 godina. Moj ciklus je inace od 35 do 45 dana ali u poslednje vreme dobijam na 50 dana. Radila sam ultrazvuk i ginekolog kaze da je sve u redu ali ja se i dalje brinem. Da li je ovo normalno? Unapred hvala

    Odgovoreno: 03. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj, savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21, dan ciklusa) da bi ste dobili adekvatnu terapijum.