Postovani doktore, do pre 3 meseci sam imala redovne menstruacije, na 28-32 dana i uglavnom su bolne prvih 2 dana, medjutim sada mi menstruacija dolazi na 34, 35 dana, manje su bolne, traju kao i uvek oko 5 dana, ali vec cetvrtog dana pocinju da se javljaju krvni ugrusci (krv tamnije crvene boje, pomesana sa sekretom) i to se uglavnom jave posle tusiranja, prvo malo zastane menstruacija a onda se pojave ovi ugrusci, pa me zanima da li je to neki poremecaj, ili normalno ciscenje materice? Unapred hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 27. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.