Postovani, 15. 06. 2014. Godine radjena mi je vto u leskovcu. Test krvi bi trebalo da radim 28. 06. Od terapije koristim utrogestan od 200 na svakih 8h. Redovan ciklus mi je na 25/26 dana, nikad ne kasni. S obzirom da mi je danas 29. Dan ciklusa, interesuje me da li je moguce da utrogestan odlozi menstruaciju ukoliko nije doslo do implantacije? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 28. 06. 2014.

Komentari na pitanje: #129051

    • Postovani, poslednji odnos mi je bio 2. Maja, posto mi je ocekivana menstruacija kasnila izvadila sam krv, beta je bila 9, 81, ponovila sam test, negativan rezultat i menstruacija je stigla. Posle toga uradila sam jos 4 nalaza krvi u drugoj labor, svi su bili negativni. Ali osecam da mi se stomak sve vise nadima, intereduje me da li postoji mogucnos da zena ne luci hcg tokom trudnoce, i da su zato testovi negativni? Hvala unapred.