Dobar dan, zelela bih da vas pitam za vase misljenje. U poslednje vreme posle odnosa, a i u tok odnosa sa deckom sa kojim sam duze vreme, desava mi se da mi izlazi bele gromuljice koje ostaju na deckovom polnom organu, najvise na glavicu, one se lako obrisu. Nakon toga mi se desava da u narednim danima sekret izadje po neki put. Tokom odnosa ne osecam peckanje niti svrab. Da li znate o cemu se radi? I koja je najbolja terapija? Hvala unapred. Pozdrav

    Odgovoreno: 28. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverli da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .