Postovani, unazad par godina imam hronican svrab koji je bio lokalizovan samo na predeo klitorisa. Na predlog ginekologa i dermatologa sam koristila triderm, sinoderm, ovestin, presing, kupke od hipermangana. . . I nista od toga nije pomoglo. Medjutim, od pre 6 meseci, taj svrab se prosirio na predeo vagine i cmara i udruzen je sa peckanjem, bockanjem i bolom. Pri tom su svi brisevi i horm. Status normalni i nema crvenila. Zadnje sto sam koristila su orvagil vaginalete i vag. Probiotik ali tegobe su sve izrazenije. Molim vas da mi odgovorite sta jos mogu da uradim od analiza i kome da se obratim za pomoc?

    Odgovoreno: 27. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite ekspertski kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.
      i posetite nasa sajt:
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras