Postovani, imala sam vanmatericnu trudnocu, i u 2. Mesecu odstranjen mi je levi jajovod. Posle nekih 44 dana od operacije sam dobila prvu mens, normalno, i sledeci mesec sam imala 20tak dana onako smedjkasto, zatim sam ovaj mesec opet dobila, ali isto tako. Sta da radim?

    Odgovoreno: 27. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) i da proverite hormonski status.