Postovani, interesuje me šta je uzrok nastanka polipa? Naime, posle uklanjanja (pod totalnom anestezijom) , nakon par meseci opet se pojave. Obzirom da me plaši tako često uvodjenje u anesteziju molim za neki vid preventive ukoliko postoji. Hvala

    Odgovoreno: 26. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Polyp je poledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis & colpitis) , zato vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste provertili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervikalnom polypu & cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.
      i posetite nasa sajt:
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras