Postovani! Cesto imam trecu grupu vag. Sekreta. Da li ona utice na plodnost. ? Inace vec pet godina pokusavam ostati u drugom stanju. Prije devet godina sam imala abortus. Sa partnerom je sve u redu! Ciklusi su mi uredni, papa uredan, kolposkopija uredna! Hormoni uredni! Molim za savjet!?

    Odgovoreno: 25. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , takodje vam savetujem da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste p-roverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.