Dobar dan, ovako, bila sam kod ginekologa i utvrdeno mi je da imam neki cin1, nemam pojma sto je to, uglavnom dobila sam macmiror complex vaginalete, lactogyn kapsule (2 mj.) i lactogyn vaginalne kapsule. Pa bi me zanimalo kako ih trebam piti, kada, koliko na dan, dali ih mogu stavljati u rodnicu ako imam menstruaciju, koliko dugo? I partner je dobio isto tablete medazaol 2*400. Kako on mora koristiti, da li moramo u isto vrijeme, koliko dugo? Hvala!

    Odgovoreno: 24. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Cin 1 je blaga displazija i posledica dugotrajne upale grlica materice (cervicitis & colpitis) , inace terapiju morate da uzimate vi i vasem partneru u isto vreme, vaginalete se ne koriste za vreme menstruacije, za ostale informacije javite se vasem ginekologu.