Pozdrav, imam jedno pitanje. Radila sam kompletan ginekoloski pregled, vs stepen je iiid, cervikalni i vaginalni bris je ok, nije nista izolovano, radila sam briseve na hlamidiju, mikoplazmu, ureoplazmu i bakterijsku vaginozu i to je sve ok. . . Nije mi jasno onda sta predstavlja ta iiid grupa kad mi je ovo sve ok.

    Odgovoreno: 24. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Iii grupa je mnoštvo leukocita, brojne stafilokoke, streptokoke, coli bacil, bez doederleinovih bacila, verovatno imate upalu grlica materice (cervicitis) .