Poštovani, ja sam operisala cistu koja je bila izmedju nadbubrežne zlezde, jetre i žucne kese 7-og maja. Menstruaciju sam dobila odmah sledećeg dana posle operacije na tačno 28 dana (poprilično obilno) . Sada mi je ciklus kasnio, dobila sam na 43 dana. Ne pijem nikakve tablete. Inače, porodila sam se pre skoro 3 godine i od tad su mi ciklusi postali uredni (dobijam na 27, 28, 29, 30 dana, sve je normalno, menstruacije nisu bolne) . Moje pitanje glasi: da li to što sam dobila sada toliko kasnije ima veze sa operacijom (da li je operacija bila toliki sok za organizam) ?

    Odgovoreno: 21. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Uradite uz pregled posle 21 dan cikklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, savetujem vam da proverite hormonski status.