Postovani, imam jak svrab u predelu citave vagine, cak ponekad i oko anusa. Nalazi urina su do sad pokazivali da imam gljivice (dosta) i puno bakterija pa je urino kulturom utvrdjeno da imam esherihiju coli. Pijem caj od divljeg origana, i poslednji nalaz je bio uredan. Nakon nalaza imala sam odnos sa partnerom sa zastitom. Medjutim posle toga se pojavio taj svrab, povecano lucenje sekreta koji je gust, a danas sam primetila kao neki osip u predelu klitorisa i da mi je izrazena vena. Da li je to nesto opasno i sta da radim jer je svrab postao nesnosan? Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 19. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.
      i posetite nasa sajt:
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras