Postovani imala sam nezasticen odnos 12. 6 posle 22 sata sam popila tabletu za sprecavanje trudnoce danas je 6 dan od nezasticenog odnosa i ja sam dobila menstruaciju i nemam nikakve bolove inace moje menstruacije su strasno bolne jer bolujem od policisticnih jajnika proslu menstruaciju sam imala 5. 6 i sledecu sam trebala da dobijem tek sledeceg meseca zanima me kolika je verovatnoca da sam trudna posto sam citala da se od 6-12 dana javlja krvanje jer se plod usadjuje u matericu mislim da je rano da uradim test pa sam resila da se obratim vama hvala unapred

    Odgovoreno: 19. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je poslednja menstruacija bila 05. 06. A odnos ste imali 12. 06. To je bilo 8 dan ciklusa, niste trebali da popijete tabletu, niste rudni, ta krvarenja smatrajte da je menstruacija.