Imam jedno pitanje za vas, ako mi mozete pomoci. Mislim da je bolje da vam se ovde javim. U vezi trudnoce. Trebala sam da dobijem menstruaciju juce, medjutim 5. Juna je meni nesto pomalo kapljala krv i trajalo je 4 dana, nebih rekla da je menstruacija, jer meni inace ide dosta puno, jajnici me bole i cesto mi se vrti u glavi, naduven mi je stomak, inace sam imala ravan stomak, jer idem u teretanu, jedem dosta slatkisa, boli me cesto glava i stalno sam dosta umorna, iako spavam dovoljno. Zamolila bih da mi vi bar pomognete, jer ne znam o cemu se radi. I da, sekret imam i bole me ledja

    Odgovoreno: 18. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Prvo uradite test za trudnocu, ako je test negativan uradite uz pregle da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .