Pozdrav! Imam 26 godina, uvek sam imala redovne menstruacije na nekih 26 do 28 dana. Obicno traju 4-5 dana, drugi dan obilnije krvarenje. Ovog meseca smo poceli prvi put da radimo na bebi, prvi put sam imala nezasticeni odnos. Prosla menstruacija je bila 19. 5 a prvi nezasticen odnos 31. 5, drugi nezasticen odnos 3. 6 a 14. 6 sam dobila menstruaciju, tj. Vrlo cudno krvarenje i vrlo malo obilno sa tamnijom krvi i manjim ugruscima koje je drugi dan skoro prestalo, treci i cetvrti dan samo braon iscedak. 14. 6 sam uradila kucni test na trudnocu koji je bio negativan. Interesuje me koji bi razlog bio ovog skracenog i cudnog krvarenja? Inace vec desetak dana imam temperaturu izmedju 36 sa 8 i 37 sa 2. Izvinjavam se na opsirnosti. Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 18. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trudni, uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vajm cisticni jajnici, proverite hormonski status.