Pozdrav, imam jedan problem i molim vas za pomoc. Vec dve godine osecam bolove u toku odnosa, i posle odnosa me pece kao da je odrano unutra dok uriniram. U toku penetracije osetim jak bol, i on se kasnije smanjuje, ali je prisutan u toku celog odnosa. Isla sam kod ginekologa, i uradila mi je bris, i sekret mi je iii ili iv stepena (nemam nalaz pri ruci, pa nisam sigurna) . Isto tako je doktorka proverila i nemam nikakvu ranu ili ogrebotinu koja bi izazvala bol, a velicina penisa mog decka je sasvim normalna, tako da ni to nije problem. Nakon toga nisam mogla da odem, pa se zato obracam vama. Ne znam sta znaci to sto mi pise u nalazu. Ranije mi se tri puta vracala eserihija, ali sam je uspesno izlecila, i provereno znam da ovo sa cim ja sada imam probleme nije to. Moja predpostavka je da je neka infekcija u pitanju, koja je verovatno lako resiva, samo ja ne znam sta je u pitanju. Zato sam odlucila da odem u privatnu laboratoriju i uradim test na bakterije, da bih se konacno izlecila. Mozete li mi reci imate li neku predpostavku sta je u pitanju, i molim vas, recite mi kako se tacno zove test koji bi trebalo da uradim? Iskreno se nadam vasem odgovoru, jer ovo je postalo i psihicko mucenje, a ne samo fizicki bol. Hvala najlepse!

    Odgovoreno: 18. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Verovatno imate upalu grlica materice (cervicitis &colpitis) koju treba adekvatno leciti, zato vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.
      i posetite nasa sajt:
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras