Postovani, vec par dana osjecam jak svrab i peckanje dole. Imam eserihiju koli i retke gljivice, da li moze biti zbog toga?

    Odgovoreno: 17. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Moguce da su eserihiju koli i gljivice su razlog, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.
      i posetite nasa sajt:
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras