Zadnji put sam imala menstraciju 22. 04. Danas je 15. 06. I jos nisam dobila. Imala sam dosta stresa, bila sam prehladjena ali nisam pila nikakve lekove. Imala sam dva put seksualni odnos za jedan dan ali smo se u medjuvremenu istusirali pa opet spavali. Radila sam test za trudnocu i negativan je. Pre tri dana imala sam krvarenje ali svega par kapi pa onda ceo dan nista, ujutru opet par kapi krvi i ostatak dana nista. Ta dva dana nisam osecala nista, nisu me boleli jajnici. Krv je bila svetlija nego inace. Zanima me sta to moze da bude? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 17. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je test za trudnuce negativan onda niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.