Poštovani, pisala sam vam prije par dana i zahvalna sam puno na odgovoru. Sad imam drugo pitanje za vas. Kako sam trudna vec 6 nedelja, tj na pocetku trudnoce, osjecam bolove u donjem dijelu stomaka, nekad osjetim kao da me boli desni jajnik a nekad kao da me "probada" u donjem dijelu stomaka, nemam krvarenje ali se ipak bojim da nebih doslo do spontanog pobacaja, i ti bolovi su cesti, malo izmasiram stomak i prestane, zanima me vase misljenje, da li imam razloga za brigu???

    Odgovoreno: 17. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Sasvetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalni brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.