Vec godinu ipo dana se lecim od bakterija (streptokoka, ureaplazma, mikoplazma, proteus mirabilis, eserihija koli, enterekokus fekalis) koje se jave nakon zavrsene terapije antibioticima. Sta da radim da se resim toga, ali da ne pijem antibiotike? Unapred hvala

    Odgovoreno: 13. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski opregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bio ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, antibniotici nisu razlog.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com