Postovani, decko i ja imamo par pitanja na koja smo pokusavali saznati odgovor od strucne osobe, pa bi smo vas zamolili, ako nam mozete odgovorit na par pitanja da rijesimo nedoumice. Unaprijed zahvaljujemo na odgovorima!!! Pitanja 1. Dali ima spermija u prozirnoj tekucini koju penis ispusta erekciji?? 2. Ako da kolike su sanse da od toga cura zatrudni??? 3. Nakon 1 sex. Odnosa, odnosno kad pukne himen dali moze kasnit menstruacja; ako da koliko dugo??? 4. Kod sexa bez zastite znamo da su velike mogucnosti da cura ostane trudna, ali ako decko na vrijeme ejakulira izvan mene, dali opet postoji mogucnosti da cura ostane trudna???? Molimo vas ako mozete odgovoriti na sva pitanja, bili bismo vam zahvalni, srdacan pozdrav!!

    Odgovoreno: 13. 06. 2014.
    • Poštovana,
      1- da, moguce da bude mali broj spermatozoida u prozirnoj tecnost (predsemena tecnost) , 2- moze od toga da se zatrudni, 3 -moguce da kasni menses posle prvi odnos nekoliko dana, 4-da postoji male sanse da se zatrudni ako su plodni dani.