Postovani, imam policisticne jajnike, i doktor koji me leci mi je rekao da ne mogu da imam decu? Da li je to tačno? Menstruacije su mi redovne, ali traju 2 dana i krv je tamne boje. Molim vas za savet i mišljenje. Hvala unapred

    Odgovoreno: 12. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Cisticni/policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski status da bi ste dobili adekvatnu terapiju koja ce da vam pomogne da zatrudnite.