Pozdrav, 16 mi je godina. Prije par dana sam imala prvi sexualni odnos, i dva dana nakon toga dobila sa menstruaciju. Tj smedi sekret koji izlazi prije nje. Termin za mns mi je tek za 10-ak dana. Da li je moguce da sam dobila ovako rano? Ili je taj sekret samo neka pojava nakon prvog puta? Molim vas brzo odgovorite. Unaprijed, hvala.

    Odgovoreno: 09. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je krvarenje oskudna onda nije menstruacija, sacekajte da dobijate pravu menstruaciju, savetujem vam da se javite ginekologu da vas pregleda.