Postovani, vec sam vam pisala zbog krvarenja koje mi se desilo na 17 oj piluli kutije yasmin, iako ih pijem 2 godine i 4 meseca, a pila sam ih redovno. Rekli ste mi da se to desava neki put i da sam zasticena i dalje. Samo mi recite posto ja krvarim vec nekoliko dana po malo, da li ce se to krvarenje nastaviti do menstruacije koju bih uskoro trebalo da dobijem kada budem na pauzi, ili onda necu ni dobiti jer krvarim sada? Znaci ja sve normalno da nastavim kao i da nisam imala ovo krvarenje, ispijem kutiju do kraja, pauza 7 dana, pa nova kutija. Hvala

    Odgovoreno: 09. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Po vasem opisu ako je to krvarenje je oskudno, onda to nije menstruacija, nastavite sa pilulama. Inace vam savetujem da ne pocinjete novu kutiju dok ne dobijate menstruaciju, zatim pocinjete novu kutiju od petog dana ciklusa, tako ce vam biti lakse da se orjentisite.