Molim vas da mi odgovorite na pitanje. Papa test mi je iv, pa su me poslali na biopsiju grlica. Biopsija je dg. Cin i (l-sil) . Koliocytosis. Cervivitis chronica non specifica. Ectropion epidermisatus. Unapred hvala. Kakvo je dalje lecenje u mom slucaju?

    Odgovoreno: 06. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Lsil – low-grade (niskog stepena) skvamozna intraepitelijalna lezija, koilocitoza su izmenjene ćelije pločastoslojevitog epitela, vas nalaz je posledica dugo trane hronicne upale grlica materice (cervicitis chronica) koju treba adekvatno leciti, inace razlicite su prakse u nacinu lecenja.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com