Postovani, da li je nornalno da jedan mesec ne bude ovulacije? Da li tad ne dolazi do pucanja folikula ili nema jajne celije ni zutog tela posle toga? Sta se desava sa hormonima u ciklusu kad izostane ovulacija? Ako je progesteron nizak 20 dana ciklusa u kom je izostala ovulacija da li to znači da je uvek nizak ili ne?

    Odgovoreno: 06. 06. 2014.

Komentari na pitanje: #128497

    • A kada da vadim krv da bih se uverila da li sve dobro funkcionise ili ne i sta da izvadim od hormona?