Postovani, pijem yasmin pilule dve godine i 4 meseca. Nikakve probleme nisam imala, uvek sam dobijala u dan. Prosli mesec mi je kasnilo dan u odnosu na dan kada inace dobijam, a ovaj mesec sam na 170j piluli dobila tamno braon sekret, nije obiman ali po malo curka. Nisam nijednu pilulu propustila, niti kasnila duze od 20 minuta i to samo jednom inace ih pijem tacno u minut, nisam pila nikakve lekove, nisam povracala niti imala dijareju, samo sam bila pod stresom. Pila sam alkohol jedno vece ali sam pocela da pijem 4 sata od kad sam popila pilulu i nisam povracala niti bilo sta, a i koliko znam alkohol ne utice na njih. Plasim se trudnoce, ali sam sve pila pravilno. Sta da radim? Hvala

    Odgovoreno: 06. 06. 2014.

Komentari na pitanje: #128492

    • Hvala vam puno na odgovoru, recite mi samo da li ce se ovo krvarenje onda spojiti sa menstruacijom koju bi trebalo da dobijem u pauzi, ili zbog ovog krvarenja necu ni dobiti u pauzi? Znaci ja da nastavim da pijem normalno, kao da se nista nije ni desilo, pravim pauzu i posle pocinjem sledecu kutiju