Postovani, pre godinu dana mi je receno da imam mikrocisticne jajnike tada su mi zadnji put radjeni hormoni, zamolila bih vas da mi date savet kako sada da uradim hormone s obzirom da pijem kontracepcijske pilule? Zelim da se opet prekontrolisem, ali ne znam kog dana ciklusa i kako. Hvala unapred

    Odgovoreno: 03. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status bez koriscenja oralne kontracepcije na sledeci nacin: fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa.