Poštovani, već 2 godine pijem diane 35. U poslednja 2 meseca povremeno sam zaboravljala da ih uzmem. Konkretno, u poslednjih mesec dana preskočila sam 4 pilule. Sinoć sam imala nezaštićen odnos i dečko je završio u meni. Već nedelju dana imam braonkast sekret ali nikako da mi zaista krene menstrualna krv, tako da ne znam da li da računam da mi je danas 8 dan ciklusa ili 30ti? Moje pitanje je da li, s obzirom na situaciju, treba da popijem pilulu za dan posle? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 04. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Dok ne krene crveno onda to krvarenje nije menstrualna, sto se tice seksualnog adnosa ako je bio posle 20 dan ciklusa, onda nema potrebe za pilulu za dan posle.