Postovani, javljam se vama jer stvarno neznam vise kome da se obratim. U zadnjih mozda 3 god. Sam promijenula 4 dr. Niko da mi odgovori na neka pitanja postavljena niko da me uputi dalje, osjecam se tako bezpomocno. . . Imam jako zelju za bebom, i duze od godinu dana pokusavamo da ostanemo u drugom stanju ali uzalud. 28. 10. 2013 sam sumnjala na trudnoci i nasoj sreci nije bilo kraja kada je test bio pozitivan nakon vise od mjesec dana sam morala na kiretazu jer se radilo o blighted ovum. 6 mjeseci je proslo, period gdje sam se morala cuvati. . I sta sada?? Sada smo opet na pocetku, sta da radim kome da se javim?? Kako da si pomognem??

    Odgovoreno: 04. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je spermogram partnera uredan, onda vam za pocetak da proverite hormonski status na sledeci nacin: fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #128434

    • Postovani hormonski status koji ste mi savjetovali da uradim danas je gotov i htjela sam da vam javim rezultate. Prolaktin 302. 8 fsh 6. 28 lh 16. 57 estradiol 313. 7 progesteron 5. 16 ostali nalazi jos nisu gotovi, pa mozda mi mozete reci nesto o ovim. . Jer tek za sedam dana se trebam javiti s ovim rezultatima kod dr. Unaprijed hvala