Postovani, poslednju menstruaciju imala sam 13. 4. A nezasticene odnose nekih 15ak dana kasnije, i od tada nisam dobila, tacnije, oko 20-og ovog bilo je par kapljica krvi ali nakon toga nista. Uradila sam 2 testa, u razmaku od par dana, oba su pokazivala negativan rezultat. Imam jake bolove u predelu jajnika i bolove pri poslednjem odnosu. Sta ovo znaci i sta bih dalje trebala da uradim?

    Odgovoreno: 04. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je test negativan onda niste trudni, savetujem vam da uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .