Postovani, 1. Maja sam imala nesto slicno odnosu. Decko je usao u mene malo manje od pola duzine njegovog penisa. Kasni mi menstruacija 11 dana. . Kod mene gotovo uvek kasni nekih nedelju dana, mozda i 10, mozd ai malo vise nekad, ne znam. . Napominjem da je njegov penis bio skroz suv kad je usao u mene, njemu je uvek skroz suv. Nije svrsio. I u poslednjih dve nedelje sam skontala da kad idem na treninge sedim na betonu, na metalnoj klupi na autobuskoj stanici, nekad me mrzi i da se presvucem, pa mokra idem na bus. Secam se i da mi je u nekim trenucima bilo hladno, pa mi mozda i zbog toga toliko kasni. . Mada i vreme je bilo toplije, pa ne znam koliko mogu da se prehladnim ako sedim na betonu a napolju je 30 stepeni. Takodje, ja zapravo ni ne znam da li sam nevina ili ne. Posto sam u sportu citav zivot, mozda se desilo da mi je od toga pukao himen ili ako je moguce prstima da ga je decko probio? Ne znam koliko je to moguce. Penisom znam sigurno da nije. Opet se brinem i ne mogu docekati da dobijem. Jako me muci sve ovo.

    Odgovoreno: 03. 06. 2014.

Komentari na pitanje: #128419

    • Uradila sam ga 2. Juna, i bio je negativan. S obzirom da je proslo mesec dana od toga, da li postoji mogucnost da je test pogresan i kolika je mogucnost? Da li je potrebno da uradim jos jedan test? Jos nisam dobila.