Po zavrsetku menstruacije posle nekoliko dana videla sam posle morkenja krv (vise rozikast sekret) , onda ga dva dana nije bilo i danas posle odnosa se opet pojavio, to mi se prvi put desava. Sta je u pitanju?

    Odgovoreno: 03. 06. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste4 proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) i da li imate promene na grlicu materice.