Poštovani, radila sam pre 5 meseci konizaciju, prošli mesec sam prvi put imala odnose i ciklus mi kasni već 12-sti dan. Radila sam test 2 puta ali pokazuje da je negativan, međutim već 20-tak dana osećam mučnine, glavobolje, bolove u leđima. . . Radimo na bebi ali nas negativan test zbunjuje. Da li je normalno da ciklus ovoliko kasni zbog konizacije ili bi najbolje bilo da se javim svom ginekologu. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 31. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je test negativan onda niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.