Imam pitanje jedno ako moze odgovor? Zadnju menstruaciju sam imala 25. 4. 2014. I treba sam je dobiti 25. 5. 2014. Ali dan pre sam imala odnose sa muzem i kasni mi vec 7dana. Da li ima sanse da sam u drugom stanju? I kad bi vec mogla da uradim test za trudnocu ako treba jos da cekam. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 31. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Izuzetno retko da se zatrudni 29 dan ciklusa, test mozete da uradite cim izostala menstruacija, ako je test negativan, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.