Pozdrav. . . Je li moguce da imam kondilom pola godine, da je uvek iste velicine, ne boli me i ne siri se? Za pregled cekam 28. 6. Sam narucena, ili je moguce i da je nesto drugo u pitanju? Sama se plasim da je to, iako po slikama na internetu ne lici na njega. Unapred hvala

    Odgovoreno: 31. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike, moguce da je condilom, sacekajte pregled, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.