Postovani, u novembru sam imala biopsiju, dg je bila bez maligniteta. Nakon toga sam redovno isla na preglede i svaki put je sve u redu, papa je 2. Medjutim primetila sam da nakon menstruacije, dan dva, nakon odnosa, osecam blage grceve u donjem delu stomaka, kao da mi se grci materica pred menstruaciju ili kao upala misica nakon trbusnjaka ali mnogo blaze. Ne znam da li je to posledica biopsije i jako me plasi ili je simptom ovulacije ili mozda nesto trece, posto su lekarski nalazi u redu. Naglasila bih da mesecima unaza partner ejakulira u mene, ali nisam ostala u drugom stanju. Poslednja menstruacija mi je pocela 4 dana ranije i trajala 4 dana, krvarenje je bilo intenzivno crvene boje, bez braonkastog iscedka, tj sukrvice, na pocetku i na kraju. Inace imam uredan ciklus na 28 dana (7 dana) . Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 30. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , takodje vam savetujem da proverite hormonski status.