Postovani, 31 marta mi je radjena revizija, spontani pobacaj sam imala. Na pregledu je otkriveno da imam endometriozne ciste na oba jajnika, tako da mi je neposredno posle toga uradjena operacija, 11. 04. 2014. Mesec dana nakon operacije bila sam na kontroli sve je u redu (ph nalaz potvrdjuje ciste endometriozne) . Moj problem je sledeci. Poslednji ciklus sam imala 16. 02. 2014. God i od tada ne. Zanima me kada bi trebala imati naredni ciklus. Brinem zato sto je od operacije proslo, 48 dana a od kiretaze 59 dana? Hvala. S postovanjem monika

    Odgovoreno: 30. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Endometriozne ciste su posledica hormonskog poremecaja, zamolite vaseg ginekologa da vam izazove menstruaciju zatim proverite hormonski status.