Molim vas da mi pojasnite rezultate dobijene papa testom (papa ii grupa, uz oznacenu inflamaciju i vss-benigne reaktivne i reparatorne promene) kao i kolposkopski nalaz (prilozen na slici) . Zakazana mi je i biopsija. Sta ovi nalazi znace i jesu li zabrinjavajuci? Unapred se zahvaljujem na posvecenom vremenu

    Odgovoreno: 28. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Vas nalaz je posledica dugo trajne ne izlecene upale grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras