Postovani, imam jedno pitanje. Imam 24 god. I do prosle nedelje sam pila diane 35, zbog koze, ali i kao kontraceptiv. Nisam sigurna da li je od njih ili neceg drugog ali mi se libido potpuno izgubio. Pila sam ih nekim 6 meseci, i cini mi se da mi je sve gore. Sada sam na preporuku uzela jeanine, koje su valjda slabije. Zanima me koliko vremena treba da prodje da bih videla da li mi vise odgovaraju? Ili da li treba da napravim pauzu prvo u koriscenju bilo kojih pilula da bih videla da li imam probleme zbog njih, i ako nisu one uzrok, sta moze da bude? Znam da to pise u nezeljenim dejstvima da je moguca pojava. Da li to znaci da ce sve pilule da imaju takvo dejstvo na mene? Hvala unapred

    Odgovoreno: 28. 05. 2014.
    • Poštovana,
      U principu ta pojava je pristutna kod svih oralnih kontraceptivnih pilula, savetujem vam da proverite hormonski status i da probate da stavite spiralu kao kontraceptivno sredstvo.