Imam decka al posto smo azdvojeni vidjamo se 2 puta mesecno po 3-4 dana i u tom periodu imamo intenzivno seks i uvek imam problem, ne mogu da mokrim, doktorka mi je rekla da imam nesto sto se zove cistatis medenog meseca, ali mi nije dala nista osim kantarijonovih vaginaleta. Da li je to ozbiljno i moze li da izazove vece problmeme? Hvala!

    Odgovoreno: 26. 05. 2014.
    • Poštovani,
      Ovaj problem je u stvari forma hroničnog uretritisa - u suštini inflamirana uretra, a ne mokraćna bešika.

      zato vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.