Postovani! Vec sam vam pisala o svom problemu koji nikako da prodje! U predjelu vagine povrmeno imam zareci bol, kao da imam ranu koja pece eto tako bih vam to opisala. Imala sam probleme sa vaginalnim infekcijama i ureaplazmom. Sada su mi svi brisevi negativni. Papa test mi je druga grupa, kolposkopija uredna! Bila sam kod urologa i on mi je dao polifagine pro 15 dana i ninur capsule mjesec dana! Vec osam dana pijem terapiju ali se taj povremeni bol opet javlja. Ne znam vise sta da radim i kojem doktoru da se obratim. Inace ciklusi su mi uredni, a cini mi se da mi je sa menstruacijom taj bol malo izrazeniji. Obicno se javlja kad ispraznim besiku. Molim za neki konkretni savjet i misljenje. Unaprijed zahvalna!

    Odgovoreno: 22. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da ponovite kolposkopski pregle da bi ste proverili da li iamte upalu grlica materice (cervicitis &colpitis) .

      mi se bavimo time profesionalno.
      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com