Poštovani, pijem tablete cyclo-progynova, njih mi je ginekolog već i pre par meseci prepisao da pijem, pošto sam imala istu situaciju kao i sada. Kasnilo mi je 7 dana, radila sam dva puta test za trudnoću i oba puta bio je negativan. I prvi put kada sam ih pila, a i sada, sam pod velikim stresom zbog ispita, to je razlog zašto mi i kasni. Danas sam bila takodje pod sresom jer je u pitanju pislednji ispit i upravo sam videla tragove krvarenja, a stomak me boli kao da sam dobila menstruaciju. Moje pitanje je, da li mogu da prestanem da pijem tablete na pola kutije? Popila sam 8 početnih tableta. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 21. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Ne prekinete uzimanje tablete dok ne zavrsite celu kutiju, inace cycloproinova se pije od petog dana ciklusa po jednu tebletu od znak start i u pravcu strelice, nikad ne pocinjite novu kotiju dok ne dobijate menstruaciju.