Menstruacija mi uglavnom kasni, desavalo mi se da mi kasni i po mesec dana. Sada mi je kasnila 9 dana ali je trajala 5 dana sa vrlo malo krvi, tamne boje. To mi se do sada nikada nije desilo. Da li je moguce da sam trudna imajuci u vidu da sam u proslom mesecu imala samo 1 seksualni odnos. Bez zastite ali je ejakulacija bila van. Da napomenem da mi je prosle godine takodje kasnilo mesec dana, doktorka je sumnjala na vanmatericnu, nije bilo tako ali mi je rekla da sa desne strane imam nesto sto je njoj licilo na trudnocu. Ja sam posle nekoliko dana dobila i na tome se zavrsilo, ne znam ni sta je to ona videla, rekla je ako nije trudnoca da ne zna sta je. Hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 20. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite test za trudnocu, ako je test negativan onda uradite uz pregled posle 21 dana ciklusa da biste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.