Imam 34 godine, godinu dana radim na trudnoci. Do sada su mi ginekoloski nalazi bili uredni ali mi je danas, na folikulometriji, receno da imam miomatozni cvor u desnom rogu materice, vol. 0, 24. Koliki problem moze on da predstavlja planiranoj trudnoci? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je utvrdjeno da je miomatozni cvor u u desno rogu materice, savetujem vam da ga operisete da ne bi doslo do van matericne trudnoce.