Postovani, pre 2 dana sam bila kod ginekologa na uz, kaze da sam u 8-oj nedelji trudnoce i da mi je termin 21. 01. 2015. Mislim da je pogresio za oko 2 nedelje, da bi trebalo da je ranije, negde oko 07. 01. 2015. Sta mislite, ko je pogresio?: ) hvala.

    Odgovoreno: 18. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Verovatno nesporazum, ako na uz pregledu utvrdjeno da ste u 8 nedelji trudnoce, onda je vas termin treba da bude oko 30. 12. 2014 +, - 2-3 dana, savetujem da se ponovi uz pregle posle 4 nedelje, priciznije su mere tada.