Poštovanje da li je obavezno; neophodno uzimati suplemente u trudnoci? Ja sam u 14 nedelji i nisam do sada uzimala vitamine, a desava mi se da osetim malaksalost u toku dana. Hvala vam puno, na svakom odgovoru, divni ste.

    Odgovoreno: 18. 05. 2014.
    • Poštovana,
      U zavisnosti od vase krvne slike i opsteg vaseg stanja zavisi neophodnost uzimanja odgovarajucih suplemenata, pozeljno je uzimati preventivno folnu kiselinu, i multivitamine.