Poštovani, pitala bih vas za mišljenje, već godinu i osam meseci radimo na bebi i sve pretrage su nam uredu (hormoni, hycosy, brisevi, spermogram. . .) . Da li je potrebno da radim analize na trombofilije? Nikada do sada nisam bila u drugom stanju. Možda je značajno to što je moj otac imao šlog, izazvan trombom. Takođe, menstruacije su mi nekada oskudnije, gušće i tamnije boje. . . Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 17. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Verovatno vasi nalazi nisu uredni, ako nalaz spermogram uredan, savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status na sledeci nacin (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) .

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com